new wave

Wrześniowy
Bałtyk

Końcówka lata pozwala obrać kurs na skaliste wybrzeże Bałtyku oraz malutką wyspę na środku morza.

Podczas wrześniowego rejsu nie zabraknie czasu na eksplorację Karlskrony, rozsmakowanie się w bornholmskich wędzonych śledziach czy chwil spędzonych na nocnych wachtach.

Tutaj zaczyna się przygoda...

rejs

Informacje

14.09.2019 - 21.09.2019

7 dni

Możliwość zdobycia stażu morskiego

Planowana trasa: Kołobrzeg - Svaneke(Dania) - Karlskrona(Szwecja) - Allinge(Dania)Kołobrzeg

Cena rejsu all inclusive: 2190PLN / os.

ważne !!!

2017 Jacht: HANSE 345

Dane techniczne

Długość całkowita: 9,99m
Szerokość: 3,50m
Moc silnika: 18KM
Zbiornik paliwa: 160L
Rok budowy: 2017
Ilość kabin: 3
Ilość koi: 8
Zbiornik wody: 240L

Wyposażenie nawigacyjne

ploter map z GPS; log; wiatromierz; echosonda; radiostacja UKF; AIS; autopilot; mapy nawigacyjne.

Bezpieczeństwo

tratwa ratunkowa; EPIRB; kamizelki pneumatyczne; pasy bezpieczeństwa; zestaw pirotechniki do wzywania pomocy; koło ratunkowe; tyczka sygnalizacyjna; rzutka.

Wnętrze / zewnętrze

m.in. kuchenka gazowa; piekarnik gazowy; lodówka; wc morskie; prysznic z ciepłą wodą; ogrzewanie; radio; winda kotwiczna z łańcuchem; szprycbuda; 2 koła sterowe z konsolą na instrumenty; genua rolowana na sztagu; grot listwowy na pełzaczach.

Szczegóły trasy

 

Rejs rozpocznie się w sobotę w Kołobrzegu, gdzie w Marinie Solnej od godziny 18:00 będzie czekał na Państwa gotowy do żeglugi jacht.

Na początek zostanie przeprowadzone przez skippera krótkie szkolenie żeglarskie wraz z przydzieleniem wacht i omówieniem trasy.

Sobotni wieczór to idealny czas na pierwszą wspólną kolację na jachcie, integrację załogi oraz chwilę odpoczynku przed wyjściem w morze.

O zaprowiantowanie nie muszą się Państwo martwić. W New Wave dokładamy wszelkich starań aby podczas rejsu mieli Państwo różnorodność produktów na przygotowanie smacznych śniadań, lekkich obiadów i pysznych kolacji.

Planowana trasa obejmuje:

Svaneke – miasto z największą ilością słonecznych godzin w ciągu roku w całej Danii. Turyści i żeglarze odnajdą tutaj liczne uliczki wijące się wokół starych kamiennych murów. Tradycyjną zabudowę szachulcową oraz wszechobecnie panujący dobry klimat, tętniący życiem rynek, latarnię morską oraz wędzarnie śledzi. To wszystko sprawia, że chciałoby się zostać tutaj nieco dłużej.

Karlskrona – miasto 33 wysp. Morskie forty, kolorowe domki, Muzeum Marynarki Wojennej, Kościół Admiralicji i… Korona Karola. Zapuszczając się w uliczki Karlskrony poczujemy energię współczesnego miasta przesiąkniętą wszechobecnym duchem przeszłości. To szwedzkie miasto wielu możliwości.

Allinge – perła północy i prawdziwy raj dla turystów. Granitowe kamienie i tradycyjna zabudowa szachulcowa podkreślają charakter okolicznych domów.

Po tygodniowym żeglowaniu koniec rejsu nastąpi w sobotę w Kołobrzegu w Marinie Solnej o godzinie 09:00, ale wierzymy, że wspomnienia

z Wrześniowego Bałtyku pozostaną zdecydowanie dłużej w Państwa pamięci.

 

Trasa rejsu uzależniona od warunków pogodowych oraz kondycji załogi !!!

Cena rejsu zawiera

miejsce na jachcie w kabinie dwuosobowej (miejsca zostaną przydzielone przez kapitana, jeżeli uczestnikom nie będzie odpowiadał podział miejsc wówczas zostanie przeprowadzone losowanie); prowadzenie jachtu przez skippera; produkty na pełne wyżywienie (wyżywienie przygotowywane przez załogę na jachcie); napoje bezalkoholowe; opłaty portowe; ręczniki; koszty sprzątania końcowego jachtu; paliwo do silnika; gaz do kuchenki; ubezpieczenie w wersji minimalnej.

Cena rejsu nie zawiera

dojazdu do miejsca zaokrętowania oraz kosztów parkingu; biletów wstępu; kaucji zwrotnej*.

Płatności

zaliczka przy rezerwacji stanowi 60% ceny rejsu, pozostała część płatna na 4 tygodnie przed rozpoczęciem rejsu.

*Kaucja zwrotna pobierana jest w dniu zaokrętowania od każdego uczestnika rejsu

w wysokości 1000PLN/os. płatne gotówką i rozliczana jest w dniu wyokrętowania po zakończeniu rejsu.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji:

Tel. 516-581-331

biuro@new-wave.pl

Powrót do listy