new wave

Chorwacka
Sierpniówka

Gęsto zlokalizowane wyspy i wysepki z szeregiem wspaniałych miejsc do cumowania, niewielkie miasteczka tętniące pełnią życia - to środkowa Dalmacja.

 

Sierpniowy Adriatyk kusi kąpielami w krystalicznej, ciepłej wodzie a miejscowe tawerny zachęcają do skosztowania regionalnej kuchni.

 

Chorwacka Sierpniówka to dobry czas na aktywny wypoczynek pod żaglami zarówno

dla rodzin z dziećmi, grup przyjaciół czy osób podróżujących w pojedynkę.

rejs

Informacje

24.08.2019-31.08.2019

7 dni

Możliwość zdobycia stażu morskiego

Planowana trasa: Biograd – Zadar - Sali - Murter – Skradin - Šibenik – Biograd

lub na życzenie naszych Gości możliwość zmiany trasy

Cena rejsu all inclusive: 3690PLN / os.

ważne !!!

2017 Jacht: HANSE 345

Dane techniczne

Długość całkowita: 10,40m
Szerokość: 3,50m
Moc silnika: 26KM
Zbiornik paliwa: 160L
Rok budowy: 2017
Ilość kabin: 3
Ilość koi: 8
Zbiornik wody: 260L

Wyposażenie nawigacyjne

ploter map z GPS; log; wiatromierz; echosonda; radiostacja UKF; autopilot; mapy nawigacyjne.

Bezpieczeństwo

podkowa ratunkowa; zestaw pirotechniki do wzywania pomocy; kapoki.

Wnętrze / zewnętrze

m.in. kuchenka gazowa 2 palnikowa; piekarnik gazowy; lodówka; wc morskie; prysznic z ciepłą wodą; ogrzewanie; radio; siedziska kokpitu wyłożone drewnem teakowym; winda kotwiczna z łańcuchem; szprycbuda; bimini; 2 koła sterowe z konsolą na instrumenty; genua rolowana na sztagu; rolowany grot; inwerter; ponton.

Szczegóły trasy

 

Rejs rozpocznie się w sobotę w Biogradzie, gdzie w Marinie Kornati od godziny 18:00 będzie czekał na Państwa gotowy do żeglugi jacht.

Na początek zostanie przeprowadzone przez skippera krótkie szkolenie żeglarskie wraz z omówieniem trasy.

Sobotni wieczór to idealny czas na pierwszą wspólną kolację na jachcie oraz spacery między klimatycznymi, wąskimi uliczkami, gdzie poczują Państwo ducha prawdziwej Chorwacji.

Z mariny wyruszymy w niedzielę rano po śniadaniu.

O zaprowiantowanie nie muszą się Państwo martwić. W New Wave dokładamy wszelkich starań aby podczas rejsu mieli Państwo różnorodność produktów na przygotowanie smacznych śniadań, lekkich obiadów i pysznych kolacji.

Planowana trasa obejmuje:

Zadar - miasto w samym sercu Adriatyku. Oprócz 3000-letniej historii i niezwykle cennemu dziedzictwu kulturowemu, Zadar może pochwalić się współczesną architekturą. Znajdziemy tu między innymi pierwsze na świecie organy morskie oraz niesamowite efekty świetlne serwowane przez instalację „Pozdrowienia dla słońca”.

Sali - największa osada na wyspie Dugi Otok. Miasteczko z klimatycznym portem jachtowym oraz plażami, na których można nieco odpocząć od żeglugi. Sali jest doskonałym miejscem wypadowym do wizyty w pobliskim Parku Narodowym Kornati.

Murter - wyspa z niezwykłymi kamiennymi kopcami. Miasto zachęca do spacerów i odkrywania ruin rzymskich budowli. Na wyspie znajdziemy liczne piaszczyste plaże.

Skradin - miasto nad rzeką Krka niedaleko parku narodowego, w którym znajdują się słynne wodospady. Miasteczko przyciąga turystów i żeglarzy swoją niewielką starówką oraz górującymi nad miastem ruinami weneckiej twierdzy.

Šibenik – „włoskie” miasto w Chorwacji. Malowniczo usytuowane na wzgórzu strzeżone przez trzy twierdze oferuje spektakularne widoki. Katedry, promenady, wąskie uliczki oraz brak tłumów, to wszystko znajdziemy w Šibeniku.

Dla chętnych, podczas rejsu istnieje możliwość zdobycia podstawowej wiedzy żeglarskiej.

Po tygodniowym żeglowaniu koniec rejsu nastąpi w sobotę w Biogradzie w Marinie Kornati o godzinie 09:00, ale wierzymy, że wspomnienia

z Chorwackiej Sierpniówki pozostaną zdecydowanie dłużej w Państwa pamięci.

 

Trasa rejsu uzależniona od warunków pogodowych oraz kondycji załogi !!!

Cena rejsu zawiera

miejsce na jachcie w kabinie dwuosobowej (miejsca zostaną przydzielone przez kapitana, jeżeli uczestnikom nie będzie odpowiadał podział miejsc wówczas zostanie przeprowadzone losowanie); prowadzenie jachtu przez skippera; produkty na pełne wyżywienie (wyżywienie przygotowywane przez załogę na jachcie); napoje bezalkoholowe; opłaty portowe; pościel; ręczniki; koszty sprzątania końcowego jachtu; paliwo do silnika; gaz do kuchenki; internet wi-fi; taksa turystyczna os./dobę; ubezpieczenie w wersji Standard Mini w zakresie: kosztów leczenia, kosztów ratownictwa, następstw nieszczęśliwych wypadków i utraty bagażu.

Cena rejsu nie zawiera

dojazdu do miejsca zaokrętowania oraz kosztów parkingu; biletów wstępu; kaucji zwrotnej*.

Płatności

zaliczka przy rezerwacji stanowi 60% ceny rejsu, pozostała część płatna na 4 tygodnie przed rozpoczęciem rejsu.

*Kaucja zwrotna pobierana jest w dniu zaokrętowania od każdego uczestnika rejsu

w wysokości 1000PLN/os. płatne gotówką i rozliczana jest w dniu wyokrętowania po zakończeniu rejsu.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji:

tel. 516-581-331

biuro@new-wave.pl

Powrót do listy