new wave

.
Lipcowy Bałtyk

Kopenhaga - nadmorska metropolia fascynuje swoimi licznymi kontrastami i tętniącą energią. To właśnie lipiec, czas wakacji z piękną pogodą, przyciąga licznych żeglarzy do tego miasta.

Wakacyjny rejs zapewnia chwile odpoczynku, wyciszenia, ale także daje czas na poznanie kultury i kuchni skandynawskiej.

Brzmi ciekawie ? Żegluj, odkrywaj...

 

 

rejs

Informacje

20.07.2019 - 27.07.2019

7 dni

Możliwość zdobycia stażu morskiego

Planowana trasa: Świnoujście-Sassnitz(Niemcy)-Kopenhaga(Dania)-Falsterbo(Szwecja)-Rønne(Dania)-Świnoujście

Cena rejsu all inclusive: 2390PLN / os.

ważne !!!

2017 Jacht: HANSE 345

Dane techniczne

Długość całkowita: 9,99m
Szerokość: 3,50m
Moc silnika: 18KM
Zbiornik paliwa: 160L
Rok budowy: 2017
Ilość kabin: 3
Ilość koi: 8
Zbiornik wody: 240L

Wyposażenie nawigacyjne

ploter map z GPS; log; wiatromierz; echosonda; radiostacja UKF; AIS; autopilot; mapy nawigacyjne.

Bezpieczeństwo

tratwa ratunkowa; EPIRB; kamizelki pneumatyczne; pasy bezpieczeństwa; zestaw pirotechniki do wzywania pomocy; koło ratunkowe; tyczka sygnalizacyjna; rzutka.

Wnętrze / zewnętrze

m.in. kuchenka gazowa; piekarnik gazowy; lodówka; wc morskie; prysznic z ciepłą wodą; ogrzewanie; radio; winda kotwiczna z łańcuchem; szprycbuda; 2 koła sterowe z konsolą na instrumenty; genua rolowana na sztagu; grot listwowy na pełzaczach.

Szczegóły trasy

 

Rejs rozpocznie się w sobotę w Świnoujściu, gdzie w Marinie Świnoujście basen północny od godziny 18:00 będzie czekał na Państwa gotowy do żeglugi jacht.

Na początek zostanie przeprowadzone przez skippera krótkie szkolenie żeglarskie wraz z przydzieleniem wacht i omówieniem trasy.

Sobotni wieczór to idealny czas na pierwszą wspólną kolację na jachcie, integrację załogi oraz chwilę odpoczynku przed wyjściem w morze.

O zaprowiantowanie nie muszą się Państwo martwić. W New Wave dokładamy wszelkich starań aby podczas rejsu mieli Państwo różnorodność produktów na przygotowanie smacznych śniadań, lekkich obiadów i pysznych kolacji.

Planowana trasa obejmuje:

Sassnitz – miasto na niemieckiej wyspie Rugia. Lasy bukowe oraz przepiękne widoki na Bałtyk z wysokiego klifu czekają na podróżników w Parku Narodowym Jasmund. A w samym porcie wszyscy przybyli mają okazję zwiedzić prawdziwego U-Boota.

Kopenhaga – stolica Danii z licznymi atrakcjami. Amalienborg czy Christiansborg ? Ogrody Tivoli czy port Nyhavn ? I obowiązkowo pomnik Małej Syrenki. Po przepłynięciu Bałtyku nie będziemy się ograniczać. To nasz czas, czas na Kopenhagę.

Kanał Falsterbo – obierając kierunek z Sundu na Bornholm warto przepłynąć kanałem o długości 1Mm. Może uda się znaleźć chwilę na postój

w porcie Höllviken tak, aby z bliska przyjrzeć się zwodzonemu mostowi.

Rønne – ciekawa stolica Bornholmu. W centrum mieści się starówka z charakterystycznymi, znakomicie zachowanymi, małymi domkami

o konstrukcji ryglowej. Niezwykły klimat rynku, dopełniają jakże liczne butiki, galerie, kawiarnie i oczywiście restauracje.

Po tygodniowym żeglowaniu koniec rejsu nastąpi w sobotę w Świnoujściu w Marinie Świnoujście basen północny o godzinie 09:00, ale wierzymy,

że wspomnienia z Majowego Bałtyku pozostaną zdecydowanie dłużej w Państwa pamięci.

 

Trasa rejsu uzależniona od warunków pogodowych oraz kondycji załogi !!!

Cena rejsu zawiera

miejsce na jachcie w kabinie dwuosobowej (miejsca zostaną przydzielone przez kapitana, jeżeli uczestnikom nie będzie odpowiadał podział miejsc wówczas zostanie przeprowadzone losowanie); prowadzenie jachtu przez skippera; produkty na pełne wyżywienie (wyżywienie przygotowywane przez załogę na jachcie); napoje bezalkoholowe; opłaty portowe; ręczniki; koszty sprzątania końcowego jachtu; paliwo do silnika; gaz do kuchenki; ubezpieczenie w wersji minimalnej.

Cena rejsu nie zawiera

dojazdu do miejsca zaokrętowania oraz kosztów parkingu; biletów wstępu; kaucji zwrotnej*.

Płatności

zaliczka przy rezerwacji stanowi 60% ceny rejsu, pozostała część płatna na 4 tygodnie przed rozpoczęciem rejsu.

*Kaucja zwrotna pobierana jest w dniu zaokrętowania od każdego uczestnika rejsu

w wysokości 1000PLN/os. płatne gotówką i rozliczana jest w dniu wyokrętowania po zakończeniu rejsu.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji:

Tel. 516-581-331

biuro@new-wave.pl

Powrót do listy